Teknoloji
Birden fazla servis ve tedarikçinin olduğu ortamlarda çok sayıda müşteri siparişinin izlenmesini ve yönetimini kolaylaştırır ve hedeflenen projelerin uygulanması için akıllıca bir rehberlik sunar.

VIZIO, Kargo, Lojistik, Tedarik Zinciri ve Depolama çözümlerinde uzmanlaşmış bir yazılım geliştirme programıdır. Son teknoloji, müşteriye özel ve web tabanlı bir yazılım çözümü sunuyoruz.

Vizio, maliyetlerini düşürmek ve karlılıklarını artırmak isteyen firmalar için doğru seçimdir. Ürünlerimiz, tedarik zinciri operasyonlarını sorunsuz bir şekilde entegre etmek için pratik çözümlerle endüstri deneyimi ve tecrübemizi birleştirmektedir.

Modern bir teknolojiye dayanan müşteri odaklı yazılım olan Vizio programı, kargo ve lojistik sektörüne özgü iş gereksinimlerini göz önünde bulundurarak yüksek performanslı iş süreçleri düşünülerek tasarlandı.

AR-GE ekibimiz ve metodolojimiz, organizasyonların riskleri azaltmasına, operasyonların iyileştirilmesine ve ölçülebilir süreçlerin iyileştirilmelerine yardımcı olan teknoloji ve tecrübelerden yararlanmaktadır.

Vizio çözümleri müşterilerine yardımcı olduğu konular;

  • Stok, maliyet ve katkı için daha fazla görünürlük elde edin
  • Müşteriyle ilgili kararları ve taahhütlerinizi daha iyi inceleyin
  • Daha iyi maliyet ve kapasite kontrolü sağlayın
  • Daha yüksek marj ve karlılık sağlayın

VIZIO ÇÖZÜMLERİ

Kargo Çözümleri

İthalat ve İhracat için hem Havayolu hem de Denizyolu yük taşımacılığını içeren lojistik çözümler. Vizio çözümü dot net teknolojisi ile oluşturulmuştur ve global ofis yapısına sahip firmalar için idealdir.

Quick Books

Quickbooks, kullanıcılara, Bankaların hazır çek formatlarına göre dizayn yapma imkanını ve Quickbooks muhasebe yazılımından verileri çekerek çekleri yazdırmalarını sağlar.

VIZIO Sipariş Yönetimi ve Satın Alma Sistemi

VIZIO Sipariş Yönetimi ve Satın Alma Sistemi, birden fazla servis ve tedarikçinin olduğu süreçlerde, çok sayıda müşteri siparişinin izlenmesini ve yönetimini kolaylaştırır ve hedeflenen yüklerin düzenlenmesi için kullanıcıları akıllıca yönlendirir.

VIZIO Konsadilasyon Depo Yönetim Sistemi

Faturaları ve konsolidasyon operasyonlarını yönetmek için olmazsa olmaz program

Kayıt Defteri

Kayıt Defteri, yüklemelerinizle ilgili bilgileri tutmak için özel bir araçtır. Ayrıca akıllı arama ve raporları excel formatında indirebilme özelliğine sahiptir.

VIZIO Web Takibi

Tedarikçilerinizin fabrikalarından yüklemelerinizin tamamnını kontrol edebileceğiniz bir takip çözümü, yük hareketinin sipariş aşamasından teslimata kadar görünür olmasını sağlar. Yüklemelerinizi kontrol edebileceğiniz, iki farklı çözümle servis veriyoruz.

Vizio one

ATA Freight'in bütün müşterilerine sunduğu e-hizmetleri kapsar, tam şeffaflık ve proaktif kalite kontrolü ayrıca gerçek zamanlı takip ve izleme imkânı sağlar.

Vizio Myway

Tedarik zincirinizin her aşamasını yönetmek için dünya çapında bir teknolojiye sahip, devrim niteliğindeki, lojistik yönetimi çözümü.

ÜRÜNLERİN GELİŞTİRİLMESİ

Vizio gelişmeye devam ederken, kendisini varoluşunun temel değeri olan gelişime adanmıştır. Vizio’nun amacı firmaların daha etkin ve verimli çalışmasını sağlamaktır.

Bu amaca odaklandığımızdan emin olmak için, Vizio'nun amacının ne olduğunu ve gelecekte de nasıl olması gerektiğini belirten temel değerlerimizi oluşturduk.

Kurumsal düzeyde, paylaşılan değerler etrafında fikir birliğine varmak için bireylerin hemfikir olması gerekir. Bu fikir birliği oluştuğunda, şirket bir bütünlük kültürünü geliştirir. Bu kültür, Vizio'yu tüm ilişkilerinde yöneten temel değerdir ve adaletle dürüstlüğü garanti eder

Kendine ve diğerlerine saygılı olarak desteklenen değerlerin uygulanmasında uzun yollar kat edildi. Vizio ekibi bunun bilincinde ve böylece müşterileri, tedarikçileri ve sektörüne karşı saygılıdır.

GRUP ŞİRKETLERİMİZ