DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI
Denizyolu taşımacılığındaki ortağınız.

İhtiyaçlarınızı karşılamak için size özel, doğru çözümü bulmanıza yardımcı olmak için hazır, global denizyolu ticareti uzmanlarına sahibiz. ATA Freight global ofis ve acenta ağı sayesinde Dünya’nın her limanına, tecrübeli denizyolu ticareti uzmanlarıyla servis vermektedir.

BİR SONRAKİ HAMLENİZ DOĞRU HAMLE OLSUN

ATA Freight müşterilerinin lojistik ortağından ne istediklerinin farkında. Denizyolu taşımacılığındaki tecrübemiz ister konteynerlerinizi okyanus ötesine gönderin ister bir limandan diğerine yalnızca bir LCL taşıması yapın, müşterilerimize verimlilik ve tutarlılık sağlıyor. Önde gelen konteyner hatlarıyla geniş bir ortaklık ağına sahibiz. Bununla beraber çeşitli lokal ve global olarak iç nakliye ve gümrükleme hizmetlerini müşterilerimize sunuyoruz.

İhtiyaçlarınızı karşılamak üzere, tecrübeli, doğru çözümü bulmanıza yardımcı olacak, denizyolu nakliye uzmanlarına sahibiz. ATA Freight global ofis ve acenta ağı sayesinde Dünya’nın her limanına, tecrübeli denizyolu ticareti uzmanlarıyla servis vermektedir. Fiyatlandırma takımımız mümkün olan en iyi oranları, ihtiyacınız doğrultusunda elde etmenize yardımcı olur.

Yükünüz bir konteynerden daha az ise, parsiyel servisimize ihtiyacınız var demektir. Tüm global LCL ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman operasyon ekiplerimiz, kargonuzun gecikme yaşanmadan gönderilmesini sağlamak için yükünüzü konsolidasyonuyla birebir ilgilenir.

Daha efektif ve düşük maliyetli yüklemeler için dünyanın önemli limanlarından düzenli olarak haftalık, güvenli transit süreye sahip ve her zaman yer bulabileceğiniz LCL servisleri düzenliyoruz. ATA Freight global şirket yapısı sayesinde, müşterilerine, kargo hasar riskini en aza indiren, direkt veya maksimum tek aktarmalı, güvenilir ve hızlı servisler sunar. ATA Freight, tedarik zinciri ortağınız olarak, Grup Şirketileri’yle karmaşıklığı ve baştan sona bütün maliyetleri azaltacak bir kontrol kulesi gibi hareket edebilir.

SERVİSLERİMİZ

PARSİYEL SERVİSİMİZ (LCL)
STANDART KONTEYNER SERVİSİMİZ
KARGO SİGORTA SERVİSİMİZ
SOĞUTULMUŞ KONTEYNER SERVİSİMİZ

GÜMRÜKLEME SERVİSİMİZ

NEDEN ATA Freight DENİZYOLU SERVİSLERİNİ SEÇMELİSİNİZ?

SON MODA TEKNOLOJİ – MYWAY

MyWay

İster yüklerinizi başka bir kıtaya gönderin, ister bir ülkeden diğerine birkaç metreküp kargo. Sunduğumuz servislerin kalitesi hiçbir zaman değişmez;

  • Akıllı takip ve izleme
  • Kargo durumunu belirten akıllı uyarı sistemi
  • Müşteriye özel raporlama
  • Yeşil Sayaç ( Karbon Ayak İzi Takibi)
  • Etkinlik Yönetimi
  • Tutarlı Bilgilendirme
  • Çoklu platformda etkin (Web, iOS & Android)

ATA Freight ile yaptığınız yüklemelerinizi, devrim niteliğindeki lojistik yönetim programımız olan Myway üzerinden her zaman kolayca takip edebilirsiniz. MyWay, ATA Freight’in teknolojiye verdiği önemin bir ispatıdır çünkü ATA freight müşterilerine kusursuz bir lojistik deneyimi sağlamak için teknolojinin bir zorunluluk olduğunun farkındadır.

Vizio Myway bütün tedarik zinciri süreçlerinizi kolayca kontrol etmenizi sağlayan lojistik yönetimi çözümüdür. Görsel harita üzerinde tedarikçi lokasyonlarını, limanları, yüklerin rotalarını görebilirsiniz. Gelecek yüklemelerinizi planlayabilir, ne zaman ulaşacağını hesaplayabilir ve bütün aktif sevkiyatlarınızı tam zamanlı olarak takip edebilirsiniz

ATA Freight, satıştan operasyon sonlanana kadar müşterilerine en üst düzey müşteri hizmeti sunmaktadır. Müşterilerimiz, denizyolu yüklerinin güvenilir ellerde olduğundan emin olabilirler.

HİZMETLER
Yeniliğe hazır mısınız? ATA Freight’in tedarik zincirinizin her ayrıntısını yönetmesine izin verin. Kargonuzu tüm dünyaya sorunsuzca taşımamız için, size kişiye özel entegre çözümler sunmamıza izin verin.
DENİZ YOLU TAŞIMACILIĞI
ATA Freight’te, deneyimimiz deniz yolu taşımacılığına verimlilik ve sorumluluk getirir.
HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI
ATA Freight, hızlandırılmış ve birleştirilmiş uçuşlardan ertelenmiş uçuşlara geniş yelpazede seçenekler sunuyor.
KARA TAŞIMACILIĞI
ATA Freight için, hiçbir sorun çözümsüz değildir. Sorunları bütçeye dikkat ederek çözmekten gurur duyuyoruz.
DEMİRYOLU TAŞIMACILIĞI
Demiryolşu lojistiğinde 10 yılı aşkın deneyimiyle ATA Freight, geliştirmiş ve uygulamıştır