KARAYOLU TAŞIMACILIĞI
BÜTÜN İHTİYAÇLARINIZ İÇİN SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER

BAŞARIYA GİDEN YOL

İntermodal Çözümler

ATA Freight global ofis ağı ve karayolu taşımacılığındaki uzmanlarıyla, her türlü ihtiyacınıza uygun kara nakiyesi servisi verebilmektedir.

Her türlü lojistik ihtiyacınızı karşılıyoruz. Karayolu nakliyesinde güvenilir servislere ihtiyacınız olduğunun farkındayız, bu sebeple ATA Freight uzman takımlarıyla müşterilerine en iyi servisi sunmak için hizmetinizde.

Hizmetlerimiz kargo alımından kapı teslimine kadar modern izleme ve takip özellikleri sağlayan tamamen entegre sistemler içerir.

BAŞARIYA GİDEN YOL

Hiçbir sorun ATA Freight için çok büyük değildir. Her bir müşterimize özel çözümler sunarak sorunlarını çözmekten gurur duyuyoruz. Global ofis ağımızla yükünüzü taşımanın en iyi yolunu bulmaya hazırız. Uzmanlarımız, en iyi ve en düşük maliyetli mükemmel seçenekler bulmak için sizinle birlikte çalışmaya hazırdır.

Ofis ağımız ve esnekliğimiz sayesinde, yüklerinizi konsolide ederiz veya parsiyel servislerimize entegre olabilecek farklı seçenekler sunabiliriz. Şirket bünyemizdeki proje departmanımız sayesinde gabari dışı ve ağır tonajlı yüklerde, uygun lowbed veya platform araçları kolaylıkla hizmetinize sunabiliriz.

Her sektörün özel ihtiyaçları ve farklı tedarik zincirleri olduğu gibi, proje taşımacılığının da deneyim, standart dışı kargo elleçlemesinde uzmanlık gibi olmazsa olmaz özel gereksinimleri var. ATA Freight Endüstriyel Proje departmanı bütün Dünya’da zorlu Proje taşımalarını, açık yüklemeleri, gabari dışı yüklemeleri ve dökme yük projelerini hayata geçirerek müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır ayrıca sektörde güven ve kalite anlamına gelen ISO 9001-2008, ISO 14001 ve OHSAS 18001 sertifikalarına sahibiz

Servislerimiz Hakkında

  • Havaalanından ve limanlardan parsiyel alımı
  • Frigo Araçlar
  • Standart Karayolu Servisi
  • Konsalidasyon Yüklerinin Alımı
  • İç Nakliye Servisi

ATA Freight uzmanlarıyla iletişime geçin ve bütün ihtiyaçlarınız için size özel çözümleri öğrenin.

HİZMETLER
Yeniliğe hazır mısınız? ATA Freight’in tedarik zincirinizin her ayrıntısını yönetmesine izin verin. Kargonuzu tüm dünyaya sorunsuzca taşımamız için, size kişiye özel entegre çözümler sunmamıza izin verin.
DENİZ YOLU TAŞIMACILIĞI
ATA Freight’te, deneyimimiz deniz yolu taşımacılığına verimlilik ve sorumluluk getirir.
HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI
ATA Freight, hızlandırılmış ve birleştirilmiş uçuşlardan ertelenmiş uçuşlara geniş yelpazede seçenekler sunuyor.
KARA TAŞIMACILIĞI
ATA Freight için, hiçbir sorun çözümsüz değildir. Sorunları bütçeye dikkat ederek çözmekten gurur duyuyoruz.
DEMİRYOLU TAŞIMACILIĞI
Demiryolşu lojistiğinde 10 yılı aşkın deneyimiyle ATA Freight, geliştirmiş ve uygulamıştır