bg

TEDARİK
ZİNCİRİNİZİ
DİJİTALLEŞTİRİN


Tedarik Zincirini Yönetmenin Yeni Yolu MyWay

MyWay, tedarik zincirinizdeki kör noktaları aşmak ve proaktif veri odaklı karar almayı sağlamak için planlama, izleme, raporlama ve analitiği baştan sona optimize eden 360 ° bir dijital platformdur.Ana Ekran

İhtiyacınız olan bilgileri almak için tıklama sayısını en aza indirin. Haritaya ek olarak, Etkin Gönderiler, Rezervasyonlar, Teklifler ve Faturaların özet görünümlerine sahip olursunuz. İzleme Listesi oluşturma özelliğiyle kritik gönderilerin durumunu kolayca izleyebilir ve paylaşabilirsiniz

Image


Image

Fiyat Arama

Birden fazla telefon araması veya e-postanın ileri geri hareketini kaldırın. Hızla kendi fiyatlarınızı arayın. Birden fazla kritere göre arama yapın ve hızlı bir karar vermek için tüm oranları ilgili ayrıntılarla anında elde edin.


Rezervasyonlar

Birkaç kısa adımda bir rezervasyon oluşturun ve gerekli tüm dosyaları ek olarak dahil ederek anında elektronik olarak gönderin. Tüm rezervasyonlar hızlı takip için özet sekmesinde rahatlıkla listelenir.

Image

Gönderi Takibi

Gerçek zamanlı durum bilgisi ve yükleme ve teslimat yeri de dahil olmak üzere gönderi ayrıntıları için gönderi özeti ekranını tarayın. Gönderi ayrıntıları, durum, paketleme detayları ve aktarma limanını içerir. Sistemlere kolayca belge ekleyebilir veya önceden yüklenmiş belgeleri bulabilirsiniz.

Image

Image

Analitik Raporlar

MyWay, fiyatlandırmayı ve yönlendirmeyi optimize etmeye yardımcı olmak için tahmini analitik oluşturmak için yapay zeka kullanır. Aktif ve teslim edilen gönderiler için, çok çeşitli kriterlere dayanan standart veya özelleştirilmiş raporlar, veriye dayalı kararlar alınmasını sağlamak için eyleme geçirilebilir bilgiler sunar.


Yeşil Sayaç

Her sevkiyatta CO2'nin dengelenmesine yardımcı olun. MyWay, her sevkiyat için dikilen ağaç sayısını ve metrik ton cinsinden eşdeğer CO2 dengelemesini sağlar.

Image


MyWay User Request

MESAJ GÖNDERIN

Teklif talebinde bulunduysanız talebiniz ile birlikte şu bilgileri iletmenizi rica ederiz : Sevkiyat ve varış adresi, talep edilen hizmet, malzeme cinsi, ölçüleri (en / boy / yükseklik) ve ağırlık.