İLAÇ VE SAĞLIK
Zaman kısıtı olan ve kritik faktörlerin her zaman karşılanmasını sağlama.

Sıkı kalite standartları. Titizlik isteyen odak.

Bu endüstri, kolay kırılma ve güvenlik gibi çok sayıda faktöre devamlı olarak dikkat edilmesini gerektirir.
İlaç ve Sağlık

Global tedarik yoluyla esneklik.

Global tedarik ve tedarik zinciri yönetimi, farmasötik ve sağlık hizmeti endüstrisinin yaşamsal unsurlarıdır. Bu amaçla, ATA, belirlenmiş maliyet ve hizmet hedefleri karşısında seçeneklerin genişliğini değerlendirmek için ileri analiz ve modelleme araçları kullanarak, geniş yelpazede bilgi yönetim hizmetleri geliştirmiştir.

Daha iyi kontrol için şeffaflık.

ATA, her tedarik zinciri durumunda, şeffaflığın çok önemli olduğunu saptamıştır. Bunu aklımızda tutarak, Vizio™ sistemimiz, geliştirilmiş uçtan-uca görünürlük ve dinamik, akıllı kural dışı durum uyar ile tedarik zinciri yönetiminizin proaktif yönetimini sağlamak için tasarlanmıştır.

Mevzuata uygun uzmanlaşmış çözümler.

ATA, endüstride önde gelen birçok şirketle uzmanlaşmış lojistik sağlamak için ortaklık yapmıştır. Ünümüz, deneyimimizi medikal ekipman ve kişisel bakım alanlarında da genişletmemize imkan sağlamıştır.

En önemli hizmetlerimiz arasında şunlar bulunur:

  • Uluslararası Taşımacılık ve Ticari Uygunluk

Sağlık hizmeti şirketleri deniz, hava, demiryolu ve kara taşımacılığı için esnek, maliyet etkin çözümler bekleyebilirler. ATA, dünyanın her yerindeki ofisleriyle uzman ticaret mevzuatına uygunluk bilgisi dahil tam gümrük müşavirliği hizmetleri sunuyor.

  • Depo Yönetimi ve İşleme

ATA, ürün işlemenin yoğun denetim altındaki sağlık hizmeti endüstrisi için daha karmaşık olduğunun ve envanter yatırımındaki milyonların dikkatsiz ürün yükleme-indirme veya uygunluk ihlalleri ile tehlikeye sokulabileceğinin farkındadır. ATA Freight Line işleme hizmetleri, benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli maliyet modellerinde mevcuttur.

  • Dağıtım

Sağlık endüstrisindeki deneyimimiz, güvenli, etkin dağıtımın öneminin farkına varmamızı sağlamıştır. Optimal ulaşım rotaları ve saygın taşıyıcıların kullanımını sağlamak için deneyimli bir işgücü ve eşi benzeri görülmeyen bir ulaşım yönetim sistemlerinden faydalanıyoruz.

  • Tedarikçi ve Envanter Yönetimi

ATA, fazla envanterin ve yetersiz hizmet seviyesinin tehlikelerinin farkındadır. ATA Freight Line şunları sağlar:

  • Tarihsel talepten alınan envanter arabellek boyutu, ve kapasite ve işbirlikçi planlama
  • Dolum oranlarının artırılması ve eskimenin azaltılması
  • Tedarik zincirinin tüm basamaklarında ürünlerin yapılandırılabilir görünürlüğü
  • Ürün reçetesi tedarikçilerinin, operasyon prosedürlerine veya hizmet seviyeleri ve taşımacılık türlerinin maliyet-optimize edilmiş şekilde seçimine uygunluk göstermesi
ATA Freight farkını deneyimleyin
Hiç bitmeyen engeller ve ödüller. Dünya çapındaki fırsatlar, işbirliğinin bir araya getirdiği meslektaşlar grubu, tüm bunlarla birlikte, bütünsellik ve sorumluluğa kendini adamış bir şirket.