Tedarik Zinciri Yönetimi İnovasyonu

ATA Freight, tedarik zincirindeki tüm ticari ortakları entegre ederek, envanter, sipariş ve sevkiyat durumunun gerçek zamanlı görünürlüğünü sağlayabilir. Kısa, müşteri odaklı bir tedarik zincirinin rekabet üzerinde önemli bir avantajı vardır.

İster hizmet kalitenizi artırmak, sabit maliyetlerinizi değişken maliyet yapısı ile değiştirmek, ister envanterinizi azaltmak isteyin, ATA Freight- tedarik zinciri ortağınız olarak- hedeflerinize ulaşmada size yardımcı olabilir.

Proaktif. Risk azaltma.

ATA Freight hizmet mimarisi, tedarik zincirinde müşterilerimizin verilerini uçtan uca korumak için titizce ve yakından yönetilmiş bir süreçtir. Tedarikçi ve Envanter Yönetimi

Modüler hizmet mimarisi

ATA’nın Lider Lojistik Çözümleri, “modüler hizmet mimarisini” yaratmıştır. Tüm hizmetler, önceden tanımlanmış, şablon haline getirilmiş ve IT uygulamalıdır.

Hizmet spesifikasyonları, belgelenmiş olup IT mimarimiz dahilinde bağlanılabilir. Geriye kalan temel IT görevi, müşterinin sipariş verilerini ATA’nın IT ortamı ile bağlantılamaktır.

Yeni sistemlerin kabul edilmesi, tümüyle değişen süreçte kaçınılmaz olarak risklerin doğmasına yol açar. Bu riskleri öngörmek, yönetmek ve kontrol etmek için, Baş Lojistik Çözümleri risk tanımlaması ve azaltılması için çeşitli döngüler işletir. Dahası, dünya pazarlarındaki çeşitli sektörlerde sistemleri geliştirmek konusunda başarılı bir geçmiş performansımız da vardır.

Proaktif tedarikçi ve ulaşım yönetimi

Proaktif Tedarikçi ve Ulaşım Yönetimi, PO gönderiminden yükü yerleştirilmesine kadar, gelen tedarik zincirini uçtan uca yönetmek için gereken tüm hizmetleri kapsar.

  • Talep ve tedarikin bağlantılı olması için tedarikçinin Proaktif Yönetimi ile başlar. Sürecin maliyetlerine ve toplam görünürlüğünün gerçekleştirilmesine bakar.
  • Planlama ve Optimizasyon gerçekleşmiş ulaşıma bakar. Maliyetleri düşürmek ve verimliliği artırmak için daha iyi yük kurma ve rota oluşturma gibi unsurlar.
  • Sevkiyat Olay Yönetimi, sevkiyat ve sipariş seviyesine ilişkin uyarılar sağlar. Yük Denetimi ve Ödeme kabul edilmiş tarifelere ve nakledilen hacimlere yapılan ödemeyi doğrular.

İkmal yönetimi.

ATA Freight, global taşımacılık ağına doğrudan bağlantıların ek yararları ile modern çok-kullanıcılı depoları işletir. İster kısmı ister toplam tedarik zinciri çözümleri için olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak için size özel konsept geliştirmek için sizinle birlikte çalışır. Odak noktamız, optimizasyon ve maliyet etkinliğidir.

Güvenilir ve gerçek zamanlı bilgilere erişim sağlayın.

İkmal Yönetimi, eksiklik ve fazla malzeme için gelen tedarik zincirini analiz eder. Çok sayıda tedarikçiyi yönetmek ve koordine etmek için gereken yüksek-manuel çabaya bakar. Bu hizmetler, Proaktif Tedarikçiyi ve Ulaşım Yönetim hizmetlerini tamamlar.

Güvenlik stokları, yeniden sipariş noktaları, geri ve ileri simülasyon ve envanter performansındaki görünürlüğü periyodik incelemesini sağlamakla başlayabilir.

Baş Lojistik Çözümleri, tedarikçinin süreci işlemesine destek veren yönetim hizmetlerini ve ikmal tekliflerinin koordinasyonunu (malzemenin sahibine bakmaksızın), tahminin finanse edilmesi, hedef envanterleri ve minimum/maksimum teslimat miktarlarını kapsar.


Proje Yüklemenizi mi Planlıyorsunuz?
Proje yükünüz mü var? ATA Freight farkını deneyimleyin.