Impex
"Impex Modeli" nin amacı müşterilerimiz için maksimum değer yaratmak için, işçilik, sipariş yönetimi, lojistik ve paketleme maliyetlerini azaltarak, yalın uygulamalarla tedarik zincirindeki herhangi bir israfı ortadan kaldırmaktır.

Impex, farklı iş alanlarına yenilikçi, çok yönlü ve katma değerli çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur. Impex, tüm ticari faaliyetlerinizin tek bir merkezden yöneterek, tedarik zinciri yönetimi, sipariş yönetimi, satın alma ve paketleme çözümleriyle ilgili maliyetleri düşürür. Lojistikte karşılaşılan zorlukların ve karışıklıkların bilincindeyiz ve işiniz için maksimum değer ve maliyet etkinliği sağlayan özel tasarlanmış hizmetler sunuyoruz.

 • Stok Yönetimi
 • Stok Yönetimi Sipariş ve Tedarik Yeri Yönetimi
 • Yenilikçi ve Akıllı Paketleme Çözümleri
 • Lojistik Planlama ve Kargo Konsolidasyonu
 • PCCT - Paketleme Maliyet Hesaplama Aracı
 • Kitting ve Geç Montaj

SİPARİŞ YÖNETİM

Verimli sipariş yönetimi, günlük operasyonlarınızda maliyet etkinliğini sağlamada önemli bir rol oynamaktadır. Tüm tedarikçilerin elleçlenmesi, siparişlerin verilmesi, tedarikçilerinizin takip edilmesi, kalite kontrolü ve iadeleri ile tedarikçi ilişkilerinin yönetimi, Impex uzmanları tarafından sunulan hizmetler içerisindedir. Böylece maliyetlerinizi efektif bir biçimde düşürebilirsiniz.

 • Kalite Kontrolü, lojistik sürecindeki herhangi bir tıkanıklığın giderilmesinde son derece önemlidir. Satın alma ihtiyaçlarınız için yalnızca en iyi fabrikalardan malzeme tedarik ediyoruz.
 • Stratejik Paketleme çözümlerimiz, size özel ve karmaşık ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar yenilikçi ve çok yönlüdür. Sunduğumuz özel tasarlanmış paketleme çözümleri sayesinde konteynerdeki alan kullanımını en üst düzeye çıkarabilir, paketleme maliyetlerini en aza indirebilirsiniz. Konteyner kapasitesinin en verimli şekilde kullanılmasını ve böylelikle boşluk bırakmayarak maliyet tasarrufu sağlamayı garanti ediyoruz.
 • Impex, yükünüzü bir konteynere yüklemenin en verimli yolunu hesaplayan devrim yaratan boşluk optimizasyonu yazılımını kullanıyor. Yazılımımız, çok miktarda ürünün sınırlı bir alana sığması için impex tarafından tecrübe ve operasyon yetkinliklerimizle tasarlanmıştır. Yükler konteynerlere program tarafından hazırlanan planlara dayanarak yüklenmektedir.
 • Yüklemelerin konsolide edilmesi, birden fazla tedarikçiyle çalıştığınızda çok önemlidir. Dolayısıyla lojistik süreçleri de çok karmaşık ve zaman alıcı olabilir, bu da zamanınızı ve operasyonel verimliliğinizi olumsuz etkiler. Dünya standartlarındaki lojistik ekibimiz, kendilerini lojistik maliyetlerinizi ve israfınızı azaltmaya adamıştır.

DEPOLAMA

Impex, yüklerinizin en iyi koşullarda tamamen güvence altında olduğu, son teknoloji depolarımızda, düşük maliyetli depolama çözümleri sunmaktadır.

 • İşaretleme ve Etiketleme, tanımlama ve sıralama işleminde çok zaman ve emek gerektirir. Impex'in özel olarak tasarlanmış çözümlerini kullanarak değerli vakit ve enerjinizi boşa harcama olasılığını ortadan kaldırın
 • PCCT - Paketleme Maliyet Hesaplama Aracı - Vizio'nun PCCT programı, paleti ve sevkıyatı da içeren her bir bileşenin gerçek maliyetini hesaplarken tam bir esneklik, şeffaflık ve doğruluk sağlar.
 • Polybagging, Kitting & Light Asembly hizmetlerimiz ihtiyaçlarınıza en uygun ürünlerdir. Dağıtım, birden fazla ürünün yeni paketlere, size özel ve akıllı depomuzda birleştirilmesini içerir
 • Shrink-wrapping & Paletleme hizmetleri ile sevkıyatınız nakliye esnasında emniyet altında olacaktır.

GRUP ŞİRKETLERİMİZ