OTOMOTİV
Toplam Çözüm. İsteğinize göre tasarlanmış.

Toplam çözüm. İsteğinize göre tasarlanmış.

Otomotiv endüstrisinin aciliyetini biliyoruz. Ulaşım lojistiğini de biliyoruz.

Otomotiv

Zorlukların üstesinden geliriz.

Otomotive endüstrisi, lojistik tasarım ve desteğindeki en büyük engellerden birkaçını sunar. Birde fazla Şirketinizin adı, biden fazla uluslararası lokasyon ve birden fazla aynı eksenli aşamalara dayanan üretim merkezleriyle, zamanlama her şeydir.

ATA, otomotiv endüstrisinin karşı karşıya olduğu zorlukları anlıyor ve iletişim, genel değerlendirme ve verimlilik yoluyla çözümler bulmaya çalışıyor. ATA’da, en iyi yaptığınız eye odaklanmanız için endüstri lojistiğine odaklanıyoruz.

Global ölçekte çalışan özel ekip, işin yapılmasını sağlıyor.

ATA gerçek anlamda global bir varlık sergilemekte olup, çalışanlarımız otomotiv lojistik işinde en iyidir. Hizmet ekibimiz ve haberleşme ağımız, bir parçanın yerleştirilmesinden en büyük global otomotiv şirketlerinin ihtiyaçlarını karşılamaya kadar her türlü durumda işin yapılmasını sağlıyor. Yönetim yapımız ve global ağımız, endüstrideki uzmanlarımızdan depo katındaki uzmanlarımıza kadar her zaman hesap verme sorumluluğunuzun olmasını sağlıyor.

Otomotiv lojistik deneyimi başarıya götürüyor.

ATA olarak, biz bu yollardan geçtik. Otomotiv endüstrisinin aciliyetini ve zamanın para olduğunu anlıyoruz. Global erişim alanımız, son teknoloji ulaşım lojistiğimiz, endüstri uzmanlarımız ve lojistik deneyimimiz sayesinde, koşullar değiştiğinde dahi etkin teslimat sağlamak için işletme spesifikasyonlarınızı ve ihtiyaçlarınızı gerçek-dünya çözümleri ile buluşturabiliriz.

MESAJ GÖNDERIN

Teklif talebinde bulunduysanız talebiniz ile birlikte şu bilgileri iletmenizi rica ederiz : Sevkiyat ve varış adresi, talep edilen hizmet, malzeme cinsi, ölçüleri (en / boy / yükseklik) ve ağırlık.

ATA Freight farkını deneyimleyin
Hiç bitmeyen engeller ve ödüller. Dünya çapındaki fırsatlar, işbirliğinin bir araya getirdiği meslektaşlar grubu, tüm bunlarla birlikte, bütünsellik ve sorumluluğa kendini adamış bir Şirketinizin adı.