HAKKIMIZDA
Kişiselleştirilmiş ve yenilikçi çözümlerin lider global lojistik sağlayıcısıyız.

ATA Freight, bir yandan lojistik sektörünün geleceğini yönlendirirken, bir yandan da daima mükemmeliyet ve müşteri güvenini yakalama arayışı içindedir.

1996 yılında kurulan ve merkezi New York'ta bulunan ATA Freight, yenilikçi taşımacılık yönetimi çözümleri konusunda uzmanlaşmış, global bir lojistik sağlayıcısıdır. ATA Freight, geleneksel bir uluslararası nakliye şirketinden, yenilikçi ve tam entegre tedarik zinciri çözümleri alanında dünyanın önde gelen tedarikçilerden biri haline gelmiştir.

ATA Freight'in başarısı, çoğunlukla ekip üyelerimizin müşterilerimize ve şirkete duyduğu sahiplik ile ilişkilidir. New York'ta bir ofisle başladık ve tüm bu yıllar boyunca hep büyüyüp gelişerek 30'dan fazla ofis ve 400'den fazla ekip üyesiyle global olarak ABD, Türkiye, Hindistan, Çin ve Meksika'da ofisler açtık. Bugün bulunduğumuz yerden memnunuz, fakat daha çoğunu başarmak istiyoruz. ATA Freight, hedeflerini sürekli olarak artıracak ve önümüzdeki yıllarda büyümeye devam etmek için sıkı bir şekilde çalışacaktır.

ATA Freight'in değerlerinin merkezinde dürüstlük, bağlılık ve mükemmellik yer alırEn önemli varlığımız olan insan kaynağımız, değerlerimizin günümüzde ve gelecekte de yaşayacağının teminatıdır. En güçlü özelliklerimiz olan hızlı ve esnek servislerimiz, yenilikçi çözümlerimiz ve Ticari hat uzmanlığımız, güçlü şirket değerlerimizi birarada tutan temellerdir. Kişisel bir dokunuşla müşterilerimize özgürlük ve kontrol sağlıyoruz.

MEKSİKA RUSYA AMERİKA TÜRKİYE HİNDİSTAN ÇİN

Erişimimiz küresel, yaklaşımımız ise kişiseldir. Şirketimizin kalbinde, takım arkadaşlarımızın kendilerini bir aile gibi hissettiği bir kültür yatmaktadır. ATA Freight,  finansal olarak güçlü, istikrarlı ve bağımsızdır. Global lojistik ağımız, üstün teknolojil altyapımız, tecrübemiz, uzman servislerimiz ve deneyimli müşteri hizmetlerimiz, hedeflediğimiz sektör liderliği için en önemli özelliklerimizdir.

Bu nitelikleriyle sektörün öncülerinden biri haline gelen ATA Freight, servislerini ve hizmetlerini müşteri ihtiyaçlarına göre devamlı iyileştirmektedir.

ATA Freight, endüstri lideri araçlar ve ürünler yaratmaya devam edecektir. ATA Freight'i diğerlerinden ayıran en temel özelliğin -pek çok yönden- geleneksel olan endüstrilerimizdeki kaçınılmaz teknoloji dönüşümünü getirmek için üzerine düşeni her daim yapması olduğuna inanıyoruz.

ATA Freight, kendi bünyesindeki Ar-Ge birimi  ve kendi şirket grubundaki bağımsız yazılım çözümleri şirketi olan Vizio ile endüstrideki birkaç baş aktörden biridir. Bizi biz yapan DNA’mıza tutunmaya devam ederken, bir yandan da sürekli dönüşüm ve büyümeye inanan, kararlı ve profesyonel bir aileyiz.

Trendlerin ve teknolojilerin birleşmesi, işlerin nasıl yapıldığının değişeceği anlamına gelir. Endüstri 4.0 çağında, lojistik de bu eğilimler ve teknoloji ile gelişecektir.  Devrim niteliğindeki Lojistik Yönetim Çözümü aracımız MyWay, ATA Freight’in müşteriye geniş kapsamlı bir lojistik deneyimi sağlamak için yeni teknolojilerin bir zorunluluk olduğunun farkında olması ile ortaya çıkmıştır.

Ayrıca Şirketler Grubumuz içerisinde Gümrük Müşavirliği ve impex de bulunmaktadır.

ATA Freight, kalite yönetimi için ISO 9001 sertifikası, çevre yönetimi için ISO 14001 sertifikası ve iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemleri için OHSAS 18001 de dahil olmak üzere dünya çapındaki politikalarını destekleyen çok sayıda sertifika ve endüstri üyeliklerine sahiptir.

Sertifikalı bir NVOCC, C-TPAT'in ilk üyelerinden biri, ve bunların yanı sıra IATA ve FIATA üyeleriyiz.

Neden ATA Freight?

ATA Freight dürüstlük, sorumluluk ve mükemmelliği değerlerinin merkezine yerleştirmiştir ve zamanla geleneksel bir taşımacılık firmasından, yenilikçi ve tamamen entegre tedarik zinciri çözümleri sunan, önde gelen global lojistik firmalarından biri haline gelmiştir. Yenilikçi ve kişiselleştirilmiş çözümlerin, öncü global lojistik sağlayıcısıyız.

Misyon

Dürüstlük, Sorumluluk ve Mükemmellik ATA Freight’ın değerlerinin başında gelmektedir. ATA Freight'in gücü, hızlı ve esnek servislerimiz, yenilikçi çözümlerimiz, ticari hat uzmanlığımız ve müşteri odaklı teknoloji çözümlerinde yatmaktadır.

Vizyon

Lojistik çözümler ve müşteri odaklı teknoloji çözümleri ile lider global lojistik sağlayıcısı olmak.

ATA Freight Grup Şirketleri

Bizimle Çalışmak İstermisiniz?