Sözleşmeli Lojistik

Hızlı yanıt. Ölçeklenebilir hizmetler.

ATA, bireysel müşteri ihtiyaçlarına özgü, pazar taleplerine hızlı cevap vermek için tasarlanmış tam seri üçüncü kişi lojistik-depolama ve dağıtım hizmetleri sunar.

Sözleşmeli Lojistik

ATA’nın Depo Yönetim Sistemine girin.

ATA Fright Line Depo Yönetim Sistemi (WMS), tam şeffaflık için seçilmiş tesislerde benimsemiştir. Müşterilerin, tam stok kontrolü, online siparişler/iletişim, tam yükleme-boşaltma ve işleme görünürlüğü ve online raporlama sağlayan tam WMS İnternet edişimi vardır. ATA’nın WMS’si tam EDI kabiliyetli olup, sistemler arasında hatasız iletişim sağlar.

ATA’nın global ağına bağlanın.

ATA, global taşımacılık ağına doğrudan bağlantıların ek yararları ile modern çok-kullanıcılı depoları işletir. İster kısmı ister toplam tedarik zinciri çözümleri için olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak için size özel konsept geliştirmek için sizinle birlikte çalışır. Odak noktamız, optimizasyon ve maliyet etkinliğidir.

Güvenilir ve gerçek zamanlı bilgilere erişim sağlayın.

ATA’nın tedarik zinciri çözümleri en son teknoloji ve IT sistemlerini kullanır. E-hizmetlerimiz yoluyla, stok seviyelerinizi ve hareketlerinizi gerçek zamanda online olarak görüntüleyebilirsiniz. Sıralı bir güvenlik sistemi, tüm verilere erişimi denetler.

Rekabet üstünlüğünüzü inşa edin ve devam ettirin.

Kısa, müşteri odaklı bir tedarik zincirinin rekabet üzerinde önemli bir avantajı vardır. İster hizmet kalitenizi artırmak, sabit maliyetlerinizi değişken maliyet yapısı ile değiştirmek, ister envanterinizi azaltmak isteyin, ATA- tedarik zinciri ortağınız olarak- hedeflerinize ulaşmada size yardımcı olabilir.

ATA’nın hizmet portföyü, lojistik ve tedarik zinciri yönetimini tüm yönlerini kapsar ve ISO 9001 ile ISO 14001 sertifikalıdır.

Ulusal ve uluslararası ulaştırma kuruluşu olarak, geniş çaplı depolama ve dağıtım hizmetlerimiz arasında şunlar bulunur:

  • Yükleme ve Boşaltma
  • Toplama ve Paketleme
  • Depolama ve Dağıtım
  • Envanter Yönetimi
  • Satın Alma Sipariş Yönetimi
  • Şikayet Yönetimi
  • İade Ürünlerin Yönetimi
  • Ulaştırma ve Gümrük Muayenesi
  • Güvenlik İmha/Bertaraf Programı


Proje Yüklemenizi mi Planlıyorsunuz?
Proje yükünüz mü var? ATA Freight farkını deneyimleyin.