Endüstriyel Projeler
Tedarik zincirindeki uzmanlık, planlamadan icraya değer katkısı sağlar.

ENDÜSTRİYEL PROJELER

ATA Freight Endüstriyel Projeler (IP), tüm dünyada karmaşık ve zorlu projeleri yöneten entegre bir proje lojistiği çözüm sağlayıcısıdır. ATA Freight IP ekibimiz, deneyim ve uzmanlığıyla riski an aza indirip, verimliliği artırarak, maliyet etkin ve güvenilir çözümler sağlar.

ATA Freight, çeşitli endüstriler için Teklif Verme, Proje Mühendisliği, Proje Lojistiği, Proje Yönetimi ve diğer katma değerli hizmetler gibi uçtan uca Endüstriyel Proje hizmetleri sağlar.

Her endüstrinin kendine has özellikleri ve ihtiyaçları vardır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyoruz ve deneyimli ekibimiz de müşterilerimizin projelerini projelerini yönetmelerini kolaylaştırmak için çözüm sunuyor. ATA Freight IP olarak gücümüz, belirli süre sonları dahilinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için hizmetlerimizi özelleştirmede yatmaktadır. Kendini işine adamış profesyonellerden oluşan deneyimli ekibimizle, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için isteğe göre uyarlanmış proje mühendisliği hizmeti çözümleri sağlıyoruz.

SERTİFİKASYONLAR

ATA Freight Endüstriyel Projeler, Madencilik, Nükleer, Petrol ve Gaz, Elektrik, Demiryolu, Rüzgar Enerjisi, Altyapı ve Petrokimya gibi farklı segmentlerde proje yönetmektedir. ATA Freight Endüstriyel Projeleri ISO 9001-2008, ISO 14001-2004 ve OHSAS 18001- sertifikalıdır. Tüm çevresel yönetmeliklerle güvenlik standartlarına uygunluk gösteren güvenli, emniyetli ve sağlıklı it iş yeri oluşturuyor ve devam ettiriyoruz.

Proje Yüklemenizi mi Planlıyorsunuz?
Proje yükünüz mü var? ATA Freight farkını deneyimleyin.
Bizimle Çalışmak İstermisiniz?