TEKNOLOJİ
Sistemler Bizi Harekete Geçirir. Teknolojiyi yönetmek için teknoloji sunuyoruz.

Akışkan ve hızlı. Günümüz dünyası.

Değişen envanterler, değişen talepler ve dalgalanan pazar koşulları- sizin için oradayız

Teknoloji

 

Büyük oyuncularla bağlantılar.

Tanıma göre teknoloji sektörü akışkan ve hızlıdır. ATA teknolojiyi bilir ve ünümüz de bunu gösteriyor. En iyi on global elektronik ürün şirketi ile çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz ve bu zorlu endüstriye göre uyarlamış esnek ve hızlı tedarik zincirleri oluşturduk.

  • Üretim esnekliğinizi artırmak için görünürlüğü artırıyoruz.
  • Ürün bulunabilirliğini artırmak ve eskimeyi en aza indirmek için envanterleri dengeliyoruz.

 

Mükemmellik ve inovasyon.

Nasıl ki teknoloji inovasyon demekse, ATA mükemmellik demektir. Yenilikçi çözümlerimizin tümü, süreçlerin her zaman iyileştirilebileceği fikrine dayanan sürekli Mükemmelliğin Peşinde olma prensibiyle desteklenir. Bu yaklaşım, inovasyonu teşvik eden Operasyon Mükemmelliğini elde etmemiz için sürekli çaba göstermemizi sağlamıştır.

 

Teknoloji sektörü içi global çözümler.

Alandaki yıllara dayanan deneyimiyle ATA, aşağıdakiler dahil teknoloji sektörünün mevzuat ve gümrük unsurlarına dair derin bir anlayışa sahiptir.

  • Hesaplama ve Çevre Birimleri
  • Tüketici Elektroniği
  • Baskı ve Görüntüleme
  • Telekomünikasyon

ATA olarak deneyimimiz, tıp teknolojisi, sözleşmeli teknoloji üretimi ve yarı iletken alanlarındakiler için sunduğumuz hizmetleri de içerir.

ATA Freight farkını deneyimleyin
Hiç bitmeyen engeller ve ödüller. Dünya çapındaki fırsatlar, işbirliğinin bir araya getirdiği meslektaşlar grubu, tüm bunlarla birlikte, bütünsellik ve sorumluluğa kendini adamış bir şirket.