Endüstriyel Projeler
ATA Freight Endüstriyel Projeler (IP), tüm dünyada karmaşık ve zorlu projeleri yöneten entegre bir proje lojistiği çözüm sağlayıcısıdır.

Hakkımızda

Endüstriyelleşme Dünyanın her yerinde.

ATA Freight Endüstriyel Projeler (IP), tüm dünyada karmaşık ve zorlu projeleri yöneten entegre bir proje lojistiği çözüm sağlayıcısıdır. Endüstriyel Projeler ekibi, deneyim ve uzmanlığıyla maliyet etkin ve güvenilir çözümler, minimum risk ve yüksek verimlilik sağlar. Her endüstrinin kendine has özellikleri ve ihtiyaçları vardır. Endüstriyel Projeler Lojistiğinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleriz. Deneyimli ekibimiz projelerini kolaylıkla yönetmeleri için müşterilerimize çözümler sunar.

ATA Freight Endüstriyel Projelerin gücü, müşterilerimizin spesifik gereksinimlerini belirli vade tarihleriyle ve güvenilir hizmetlerle karşılamak için hizmetlerimizin özelleştirilmesinde yatar. Kendini işine adamış profesyonellerden oluşan deneyimli ekibimizle, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için isteğe göre uyarlanmış proje mühendisliği hizmeti çözümleri sağlıyoruz. Çok çeşitli global lokasyonlardan gelen çok farklı projeleri yönetme konusunda kapsamlı bir deneyime sahibiz ve global endüstryiel projeler ekibimiz tüm süreci planlayıp koordine eder.

Her endüstrinin kendine has özellikleri ve ihtiyaçları vardır. Endüstriyel Projeler Lojistiğinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleriz. Deneyimli ekibimiz, projelerini kolaylıkla gerçekleştirmelerini sağlamak için müşterilerimize çözüm sunar.

SEGMENTLER
ATA Freight yönettiği projelerde, müşterilerin karmaşık sektöre özel ihtiyaçlarını ve değerlerini optimize etmek için onlarla birebir çalışmaktır.
ATA Freight Endüstriyel Projeler, kişiselleştirilmiş ve yenilikçi çözümlerin global lojistik sağlayıcısı olan ATA Freight Şirketler Grubu bünyesinde kurulduğu günden beri farklı segmentlerdeki projeleri ele almaktadır. Özellikle, Madencilik, Enerji, Nükleer, Rüzgar Enerjisi, Altyapı Projeleri, Petrol, Doğalgaz ve Demiryolu Projelerinin hayata geçirildiği farklı alanlarda faaliyet gösteriyoruz. Örijinal ve her sektöre özel çözümlerimizle, müşterilerimiz için avantaj yaratırız.
 • Madencilik
  Otomotiv endüstrisinin aciliyetini biliyoruz. Ulaşım lojistiğini de biliyoruz. Otomotiv......
 • Nükleer
  Rekabet, acımasızdır. Kazanmak için, CPG pazar talepleri cesurca karşılanmalıdır.....
 • Petrol ve Gaz
  Tüm şekil ve boyutlar. Hiçbir Proje Çok Küçük veya Çok Büyük Değildir. GLOBAL ....... İLE REKABET ÜSTÜNLÜĞÜ ELDE EDİN
 • Elektrik
  Geniş ulaşım ağları ve lojistik altyapısı hızlı devirleri kolaylaştırır. Gıda maddeleri...
 • Demiryolu
  ATA Freight, dünyanın her yerindeki ürün akışını yöneterek ve dağıtım sorunlarını çöze......... global bir varlık sergiler.
 • Rüzgar Enerjisi
  Bu endüstri, kolay kırılma ve güvenlik gibi çok sayıda faktöre devamlı olarak dikkat edilmesini gerektirir. İlaç ve Sağlık
 • Altyapı
  Ayrıntılar önemlidir, bu yüzden perakende lojistik ihtiyaçlarınız için ayrıntılara odaklanıyoruz. Siz de en iyi yaptığınız şeye odaklanabilirsiniz...
 • Petrokimya
  Değişen envanterler, değişen talepler ve dalgalanan pazar koşulları- sizin için oradayız.Teknoloji
SERVİSLER
İhtiyaçlarınızı karşılamak için size özel proje mühendisliği servisleri
 • Fiyat Teklif Süreci
  Bütçesel Hesap Danışmanlığı Ön-Yeterlik Bilgi Talebi (RFI) Sunumu
 • Proje Mühendisliği
  Güzergah Ölçümleri Köprü Analizi Bağlama Analizi Çok-Türlü taşıma Tasarımı Ulaşım Analizi Ar&Ge Konsepti
 • Katma Değerli Hizmetler
  Paketleme ve Aşınma Önleme Gümrük Muayenesi Yüklerin Bağlanması/ Güvenlik Hizmetleri Depolama / Depo Çözümleri Deniz/Kargo Tetkikleri
 • Proje Lojistiği
  Ülke İçi Taşımacılık Hava Taşıtı, Gemi ve Mavna Kiralama Kaldırma, Yükseltme ve kaydırma Proje Kargo Birleştirme Yönetimi Yükleme ve Boşaltma Operasyonları Ro-Ro Operasyonları.
 • Proje Yönetimi
  Risk Değerlendirme Beyan Yöntemi Proje Gerçekleştirme Plan Doküman Süreç Sipariş Yönetim Sevkiyat İzleme ve Raporlar Sözleşme Yönetim
Planning your Project Cargo?
Experience the ATA Freight difference