HABERLER
http://www.atafreight.comata-logo.png
Apr 5, 2021

ATA Freight, John Deere “Is Ortagi Tedarikçisi” Ödülüne Layik Görüldü,

Lider global lojistik ve tasimacilik hizmetleri saglayicisi ATA Freight, 2020 yili John Deere Mükemmeliyete Ulasma Programi'nda (John Deere Achieving Excellence Program) Is Ortagi Tedarikçisi olarak açiklandigina iliskin son duyurusuyla çarpici basarilarina bir yenisini daha ekledi. Is Ortagi Seviyesi, Deere & Company’nin en yüksek tedarikçi derecelendirmesidir. ATA Freight, devamli iyilestirme taahhüdünün yani sira üstün kaliteli ürün ve hizmetleriyle onur listesine alindi.

ATA Freight COO'su Mert Göker "John Deere ile uzun yillara dayanan mükemmel bir iliskimiz var. John Deere ile olan iliskimizden ve yakin zamanda bize layik görülen bu takdirden gurur duyuyoruz," açiklamasinda bulundu.

ATA Freight, simdiye kadar toplam on kere ortagi John Deere ile Is Ortagi Lojistik saglayicisi statüsüne layik görüldü. Sirket, istikrarli ve güçlü performansi ve yüksek kaliteli hizmetleriyle 2011 yilinda "Yilin Tedarikçisi" onur ödülünü, 2012 yilinda "Üstün Performans" ödülünü, 2014 yilinda “Hall of Fame” onur ödülünü, 2015 yilinda ise "Tedarikçi Yeniligi" ödülünü aldi.

"Mükemmeliyete Ulasma" programina katilan tüketiciler her yil kalite, maliyet yönetimi, teslimat, teknik destek ve cevap verebilirlik ölçüsü olan düsünme biçimi dahil olmak üzere bazi temel performans kategorilerinde degerlendirilir. John Deere Tedarik Yönetimi devamli iyilestirmeye tesvik eden bir tedarikçi degerlendirme ve geri bildirim süreci olusturmak amaciyla 1991 yilinda söz konusu programi olusturdu.

Sayin Göker sözlerini söyle sürdürdü: "Günümüzün son derece degisken olan tedarik zinciri, basariya ulasmak için en yüksek kalite standartlarini ve dirençli olmayi gerektiriyor. Güvenilir lojistik destek ve tasimacilik hizmetleri saglayarak gönderici firmalarin rekabetçi yönlerini korumalarina yardim etmek ve sözlesme yükümlülüklerini yerine getirmek ise sirketimiz ATA Freight'a düsüyor. Bu yükümlülügü dogrudan, hizmetlerimiz üzerinden, müsterilerimizi, Yapay Zeka, Makine Ögrenimi, tescilli algoritmalar gelistiren 360º uçtan uca dijital tedarik zinciri platformunu uygulamaya koyan yeni teknoloji firmamiz Quloi ile tanistirarak ve engin lojistik deneyimimizle yerine getiriyoruz."

ATA Freight’in faaliyetleri, daha iyi sonuçlar elde etmeleri için müsterilerinin tedarik zinciri ekosistemini en uygun hale getirmeye odaklidir. Bu da yenilikçi sevkiyat yönetimi çözümlerinin yani sira kapsamli global lojistik ve tasimacilik hizmeti portföyü ile gerçeklestirilir. 1996 yilinda New York'ta kurulan sirket, geleneksel bir tasimacilik isletmesiyken lider, yenilikçi ve tamamen entegre tedarik zinciri çözümleri saglayicilarindan biri haline gelmistir. ATA Freight'in bugün alti ülkede (ABD, Türkiye, Hindistan, Çin, Rusya ve Meksika) toplam 30 adet stratejik tesisi bulunmaktadir. Müsteri odakliligi ve dünyanin pek çok yerinde hizmet saglamasiyla öne çikan ATA Freight, karmasik lojistik ihtiyaçlari bulunan ve daima esnek ve çevik çözümler talep eden müsteriler için ideal bir seçimdir.